Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,65 zł , zmiana od tamtej pory: -51,38%

Re: Trejdoo - szansa na nowe zyski

Zgłoś do moderatora
Można wysyłać funty z Anglii do Polski i to działa - kasa jest na koncie tego samego dnia. To może być hit i rynek nie zdaje chyba sobie z tego sprawy: oprócz Polaków w Anglii jest masa ludzi z krajów, w których trejdoo może wymieniać i przesyłać walutę. Jeżeli kiedyś dadzą jakąś reklamę swojej firmy np. w internecie to będzie ciekawie - z tego co wiem żaden kantor nie ma takich kursów i opcji wysyłki kasy w dwie godziny za 2 funty.

Co akcji będzie jak zawsze - teraz nikt nie kupuję, a potem zapewne pkc jak firma zacznie rosnąć .....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA 35,04% 0,32 2021-10-28 16:21:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.