Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,03 zł , zmiana od tamtej pory: -21,36%

Re: Transakcje na akcjach ENI... Info!!!

Zgłoś do moderatora
Widac, ze ktos chce bardzo dojupic po niskich cenach. Ustawil marne 7 tysiecy z hakiem na sprzedaz, ale jak tylko ktos chce kupic, to zlecenie znika. do 1.20 nie ma chetnych na sprzedaz, a te marne volumeny sa robione przez co bardziej niecierpliwych drobnych graczy, ktorzy daja sie poniesc manipulacji forumowiczow. jezeli chodzi o mnie, to tylko moge polecic ta spolke. Obecnie jest wyceniana jak bankrut. Popatrzcie sie na Vistal, praktycznego bankruta,... spolka nie posiadaja nawet w polowie takiej technologii, zakladow, potencjalu i know how, a cena akcji wzrosla z 70 groszy do 2.40 bez zadnego pozytywnego info. Tutaj sa szykowane nowe kontrakty, a konkurecja tylko czeka z propozycjami wspolpracy. Bardzo duzo graczy obserwuje ta spolke.Warto byc na pokladzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGOINS -0,74% 0,81 2020-07-08 10:05:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.