Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: TRAKCJA, TYLKO ONA! NAWET FUNDUSZ ING JĄ KUPIŁ! PATRZCIE!

Zgłoś do moderatora
tak obserwuję.

Myślę, że od stycznia zaczną w końcu konsolidować Polskie ePłatności, a to powinno zwiększyć samą wartość księgową o ok 15-20 mln + zyski, a ta spółka jak wejdzie w próg rentowności to już tylko zyski.
Pamiętaj jeszcze, że dalej u nas w rozliczeniach kart nie ma dużych światowych graczy więc PeP może być dla nich dobrym kąskiem aby wejść na polski rynek.
Od stycznia Visa ma zmniejszyć interchange, a to zapewne przełoży się na większą ilość sklepów-akceptantów kart. Polska na razie jest na szarym końcu pod tym względem, ale ilość kart stale rośnie. Ilość transakcji bezgotówkowych też będzie stale rosła, gdyż zależy na tym bankom jak i fiskusowi. Banki mają w tym udział procentowy od transakcji a fiskus kontrolę nad szarą strefą.

Spółka na pewno da zarobić, jak zwykle problemem jest czas.

Około 2 m-ce temu były duże obroty - zapewne Idea tfi sprzedała swoje udziały, jeszcze tylko IDM sprzeda i spółka wreszcie urośnie. Może IDM znalazł inwestora na pakiet - oby, bo jako animator i udziałowieć jest do bani. Przy spółce która ma freeflot 5% i nie potrafić utrzymać kursu to dla mnie żenada.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTEAM 0,00% 14,65 2021-11-30 16:04:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.