Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,02 zł , zmiana od tamtej pory: 5,46%

Re: Tragiczna spolka naprawdę powini ja zdjąć z gpw

Zgłoś do moderatora
A ja tam twierdzę, że spółka jest jak najbardziej ok., rozwija się, przynosi zyski, płaci dywidendy regularnie ale co z tego jak akcje trzymane są za "ryj" przez sterującego i robi z nimi co mu się podoba. W taki sposób to na ewentualnie jakiś wysoki zysk z akcji tej spółki to możesz czekać i 10 lat! Gdyby tu miały być duże pieniądze do zarobienia jak pisze tu naganiacz secc to już dawno grubi by się zlecieli i kurs wywalili w kosmos.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCEXOL 2,08% 3,19 2022-11-28 17:01:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.