Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,20 zł , zmiana od tamtej pory: 17,04%

Re: TORPOL MEGA ATRAKCYJNY NA TRUDNE CZASY

Zgłoś do moderatora
Czy ktoś ostatnio patrzył na ceny stali i innych materialow? Pandemia sprzyja torpolowi bo ceny materialow spadaja i rentowność rośnie.
W 1-szym kw poprawili marze brutto o 2p%. A był to kwartał z większym udziałem starych kontraktow. Od 2-giego kwartału coraz mniej starych kontraktow (info od spółki to 25%w tym roku vs 100% w 2019) oraz niższe ceny materialow.
Poprawa marzy będzie wiec w granicach 2-4p% Marzy brutto co oznacza 30-60m pln więcej zysku netto ( przy 30m pln w całym 2019)
Czujecie jakie tutaj wzrosty się szykuja??
Decyzja należy do Was

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TORPOL -1,66% 16,62 2021-06-24 17:02:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.