Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,45 zł , zmiana od tamtej pory: 9,39%

Re: TORPOL MEGA ATRAKCYJNY NA TRUDNE CZASY

Zgłoś do moderatora
Jeśli Torpol poprawi w całym roku rentowność do 10% marzy brutto oznacza to 75 m pln dodatkowego zysku netto i w sumie 100 m pln zysku netto czyli wycena na poziomie 1.500.000.000-2.000.000.000
Pln
Czyli kurs na poziomie 100 pln
Nie jest to wcale niemożliwe bo marza poprawiła się do 7% w 1 kw gdzie był jeszcze spory udzial starych i mniej rentownych przetargów

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TORPOL -1,63% 16,90 2021-06-23 17:02:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.