Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,60 zł , zmiana od tamtej pory: 22,65%

Re: TORPOL MEGA ATRAKCYJNY NA TRUDNE CZASY

Zgłoś do moderatora
Kopiuje post z forum trakcji bo PB jeszcze nie czytałem:

„Z wywiadu Zarządu Trakcji dla Pulsu Biznesu z 6 lipca:
„Restrukturyzacja i rozwój mają znacznie poprawić wyniki Trakcji. W 2019 r. przychody wyniosły 1,44 mld zł, a rentowność -4,7 proc. Plany są ambitne, przewidują, że już w 2021 r. przychody sięgną około 2,1 mld zł, a rentowność wzrośnie aż do 7,4 proc.”

To oznacza JESZCZE WIĘKSZE ZYSKI DLA TORPOL”

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TORPOL -0,60% 16,68 2021-06-15 15:20:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.