Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,76 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Tomik, proszę napisz ilu masz już naiwnych.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-01-04 o godz. 13:46 ~Kaktus napisał(a):
> uprzejmością to ty nie grzeszysz. ale skoro jesteś na Mirbudzie to ci powiem, że tam też będzie przymusowy wykup. Wystarczy, że Mirgos raz lub dwa razy was rozwodni i ma 95%. Więc nie licz na zarobek.

Kaktus, co za bzdury wypisujesz. Żeby Mirgos z rozwodnienia mógł mieć 95% to musiałby zrobić emisję około 924,4 miliona akcji. My mamy (drobni) około 50,8 miliona akcji. Żeby ta ilość miała mieć tylko 5% to 95% byłoby 965,3 miliona akcji. Mirgos ma 40,9 miliona akcji więc musiałby zrobić emisję na 924,4 miliona akcji. Myślę że Mirgos modli się aby dobrnąć do 50% obecnego stanu wszystkich akcji czyli musi skupić jeszcze około 5 milionów akcji a to nie jest takie proste bo akcje rosną a pieniędzy u niego brak.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.