Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  129,80 zł , zmiana od tamtej pory: -28,97%

Re: @tomaslfc14

Zgłoś do moderatora
Zaczyna pękać balon na cenach nowych mieszkań, mamy coraz więcej nowych bloków i "dziur" w ziemi których ludzie już nie chcą kupować, bo dobra zmiana wprowadzi podatek od wynajmu.... Dom do tego w Warszawie zapłaci potężną karę, zarząd sypie akcjami i mamy spadek akcji... A tak w ogóle to kiedyś też musi nastąpić realizacja zysku na tej bańce..., Pani Prezes pokazała kierunek wywalając swoje akcje... A Wy dalej wierzcie Profesofowi...., powodzenia!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV 5,01% 92,20 2022-05-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.