Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: To trzeba zbadać

Zgłoś do moderatora
Pisdzielce to jest sanacja bis!!!!!!! Jeśli nie wiecie co to było to doczytajcie.
Wiecie jak się skończy? Tak Wojna!!
A oni uciekną i będą słać rozkazy, pionki na mapie zmieniać a my do ostatniego Polaka wojować za co - tak tak za honor? Sami sobie dopowiedzcie?
Mam nadzieję że naród zmądrzeje jak mróz i głód zajrzy w oczy . Inaczej nie ma co tracić kalorii bo się przydadzą.
A petrolinvest po nocnych obradach został usunięty więc tam łapska też maczali? I myślicie że dadzą nam zarobić?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.