Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,18 zł , zmiana od tamtej pory: 24,41%

Re: To początek końca Czarneckiego - kiedy to padnie

Zgłoś do moderatora
Stary znamy tu twoje IP. Forum Invention to nie tutaj, a tam u oszustów zjazd do bazy na 0.40 rzeczywiście nieunikniony

Powolny zjazd do bazy 0,8 a rafcyk się stęsknił i zawitał na Invention 6 1~Staryznajomy 2021-07-12 21:13 IP 37.7.179.*
Tak to widze na Getin Holding.
A Invention cóż odkupilem sporo akcji a wzrost ostatnio pod 0,8 moja zasługa, cyt. jam to nieskromnie uczynił haha ...perspektywiczna i modna branża, wchodzą w gry VR a wiadomo gaming to gaming a nie banking haha

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN 0,55% 1,47 2021-10-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.