Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,40 zł , zmiana od tamtej pory: 520,00%

Re: To nie pech - To Orzeł SA

Zgłoś do moderatora
Orzeł jest w upadłości układowej jak nie przejdzie układ a raczej nikt nie zgodzi się na utratę 85% ( Orzeł proponuje 15% przez 3 lata) to sad zmieni tryb na upadłość likwidacyjną i wówczas można poważnie mówić o ofertach. Czytając komentarze "Wróżki" mam wrażenie że ktoś naprawdę lubi bawi się we wróżkę. Sprzedaż całego przedsiębiorstwa z nową linią produkcyjna i budynkiem bez żadnych długów jest interesującym kąskiem. IP

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZLOPONY 4,20% 2,48 2022-01-27 16:19:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.