Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,56 zł , zmiana od tamtej pory: -28,46%

Re: -To może być złoty graal-

Zgłoś do moderatora
Projekt W którego skala jest wielokrotnie większa niż największa z dotychczasowych produkcji a wydawcą jest Good Shepherd Entertainment
- Dotychczasową największą produkcja był Re-legion który już w 1 kwartale przyszłego roku będzie portowany przez Forever Entertainment na Nintendo Switch (przypominam, że nintendo sprzedało ok 70 mln konsol także rynek jest ogromny!)
3. DEMIURG – Wspierany sztuczną inteligencją system kreacji treści do gier z widokiem z lotu ptaka - dostali tu kilka mln dofinansowania, na jego podstawie powstanie kilka gier po kilka milionów każda.

Co do samego projektu W będzie to największa produkcja od Ice code games, w 2 biurach w Warszawie i Rzeszowie pracuje ok 30 osób i ciągle zatrudniają i szukają nowych, nowa gra planowana jest na PC, Xbox One, PS4 i Switch. W grze będzie pracować sztuczną inteligencja od QED software a dokładniej Grail który już był używany w innych grach. Przykładem jest Ancestors: Legacy. Gre można sprawdzić na youtube. Więcej o Grail np tu:

https://cyfrowa.rp.pl/gry-i-esport/41526-polacy-znalezli-swietego-graala-swiata-gier

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AVATRIX -3,79% 1,12 2021-12-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.