Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: To kiedy stracą Online Expo Polska Sp.z..o.o ???

Zgłoś do moderatora
"apol" - Mamy przykład na VIC ,gdzie jawnie i czytelnie stoją za mega wzrostem na kursie akcji (wczesniej zrobili emisje akcji po 0,05 zł !!!).Za nim podadzą info o wprowadzeniu ich do obrotu kolesie wyzbędą sie większość akcji po wysokich cenach i to już świadczy o czystym skur.............stwie. Żal mi tych ludzi po prostu,którzy to kupują!!!
Widać to gołym okiem i zresztą po debiucie IFY (cena 3 zł,gdzie sam przez własną głupotę zapłaciłem wysoką karę). Robią kase na ruchach spekulacyjnych i tyle w temacie
Jak do tej pory zgodzę się,że jedyny cel tej spółki to - szybka kasa -łatwo,szybko i przyjemnie ,zgodnie z przepisami (dymac ile sie da i życ na koszt ludzi).
Jak długo tak będa robić???

Ostatnia sprawa - jestem pewny,że na IFY zobaczymy emisje akcji bo nowy biznes potrzebuje nakładów finansowych. Kolesie póki co zarobili sobie na lokaty terminowe i na jakichs czas kasy im wystarczy.Przeciez nie wyobrażam sobie by oddali własną kase na nowy "biznes" , od czego są ludzie zwani akcjonariusze????
Tak jak na VIC ,tak będzie na IFY - nie mam żadnych wątpliwości co do tego.
Nawet sami nie bronią kursu spółki,skoro tak - znaczy zalezy im na niskiej wycenie kursu akcji.
Po co? - pod nową emisję! Pytanie,kto im da na to kasę? Uważam,że ci,którzy mają akcje od 1` zł do 0,70 zł .
Tak robi się kasę. Inna kwestia czy nowa działalność to "pic na wodę czy fotomontarz" , liczy się szybka kasa!!! (jak piszesz)
Oni są lepsi od Rysia z OIL-a.Rychu wali 3 lata z akcjonariuszami a Tymoch z kliką zrobili to w pół roku.

pozdro

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GREENTECH -13,58% 1,40 2020-03-04 13:00:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.