Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: To kiedy stracą Online Expo Polska Sp.z..o.o ???

Zgłoś do moderatora
masz trochę racji kleks. ja jednak jestem przy swoim - założyciele = oszuści, cel = wydymać jak najwięcej zanim stanie się to nie możliwe, działalność = dymanie innych, operacyjnie nie robimy nic i nie zamierzamy.

Dlaczego krakus nie może zrozumieć że można śledzić jakąś spółkę nie będąc jej akcjonariuszem i nie plamując nim być. Spróbuj sobie kiedyś to zobaczysz naiwność co poniektórych wypowiedzi na forum.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GREENTECH -13,58% 1,40 2020-03-04 13:00:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.