Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: To kiedy stracą Online Expo Polska Sp.z..o.o ???

Zgłoś do moderatora
Panowie "apol1976" i "krakus" - pozdrawiam tak na początek!!!

Kazdy z Was ma rację - apol ma rację bo ta spółka na dzień dzisiejszy (POWTARZAM - na dzień dzisiejszy !!!!) nic sobą nie reprezentuje.Posciągali od innych pomysły a cel był jeden - byli biedni,więc weszli na NC celem szybkiej kasy do kieszeni !!!!!!!! (patrz- debiut!)
Jedyne informacje to te,zeTymoch wywala akcje z kolesiami i zakładają sobie lokaty terminowe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nic innego nie robią bo cel uzyskali,zarobili szybka kasę
Innymi słowy - łatwo ,szybko i skutecznie !
Nie mają nic czym mogliby się pochwalić - DOSŁOWNE - MNIEJ NIŻ ZERO !!!!!

Jednak "krakus" też ma rację,dlaczego???? - otóż, jeżeli chcą wogóle prowadzić cokolwiek to muszą przebranżowić spółkę i próbowac sił.
Nowej spółki nie opłaca się wprowadzać na NC ( już są znani ludzie załozyciele w KNF)
i muszą działać.
Cena z debiutu jest atrakcyjna i to może kusić.Zbyt długo nic nie robią,więc jeżeli chca się utrzymać na NC to muszą coś zrobić i to szybko !!!!!!!!!
I tu - kwestia wiary i ryzyka - zrobią,nie zrobią????

Reasumując - spółka o zajeb ....tym ryzyku ( trzeba mieć na uwadze uczciwie - NA DZIŚ WK IFY = 0 ZŁ !!!!!!!!!) , ale tez atrakcyjna dla nowego modelu biznesu !!!!!!!!!

Pytanie następuje - czy oni wogóle chcą coś robić i czy aby nowa forma biznesu nie będzie nosiła znamion znanych nam z DEBIUTU ( patrz- szybko,łatwo i powabnie !!!)

pozdro

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GREENTECH -13,58% 1,40 2020-03-04 13:00:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.