Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: To kiedy stracą Online Expo Polska Sp.z..o.o ???

Zgłoś do moderatora
Spokojnie,szybko nie wyjdę.Mam rewanż wobec debiutu,więc będę tu długo grał.
Póki co czekam na min 0,50 zł i nie oddam nizej. Potem się zobaczy na jakiej fali pójdzie kurs dalej i zdecyduje zaangażować więcej kasy.
Dokupię jeszcze po 0,24 zł i starczy mi narazie.
Nie interesuje mnie zarobek ilku-groszowy więc spokojnie,nie będę spekulował na papierze.
Obyś miał rację,ze oni kasę z VIC rezucą na IFY. Poza tym oni muszą wogóle przebranżowić spółkę na coś nowego,chyba nie masz co do tego żadnych wątpliwości?
Nie ulega watpliwości jedno - mamy doczynienia ze złodziejami,którzy tak czy inaczej nastawieni są na szybki zysk i kasa się tylko liczy w kieszeni !
Przykład cena debiutu po 3 zł i walenie w rynek ile sie da.Zarobili za darmochę sporo kasy kosztem innych i skoro ktoś tak działa,tzreba mieć pod uwagę ,że będą to robić cały czas. Złodziej pozostaje złodziejem i szybko się nie zmienia.
Powinni teraz dac przykład i zakupic sporo walorku (patrz- IFY) i dobre info,dające nadzieję ludziom że coś zaczyna się dziac wkońcu.
Z 3 zł spaść na 0,25 zł od debiutu to naprawde sztuka i prawdziwy majstersztyk !!
Ciekawe,czy maja zamiar kupowac akcje z rynku (cena niby teoretycznie atrakcyjna)?
Chyba że czekają na cene załozycielską,czyli 0,05 zł !!! (oby nie!!!)

Ostatnia rzecz - co sugerujesz,że oni spłacą te 100 000 zł z kasy zarobionej na VIC i Expo zostanie dalej w ich rekach? Teoretycznie tak by musiało być bo gdyby dali info,że stracili spółkę to WK = 0 ZŁ !!!!!!!!
Ok,załózmy że kase dadzą z zarobionych ale co dalej? Przecież tak czy inaczej oni nic nie robią,co najlepsze - piszą,że działalnośc operacyjna jest niezagrożona( !!??)
PYTANIE- jaka działalnośc operacyjna????? A co ze strategią,skoro ostatnia strategia była związana z byłym już prezesem???
To logiczne,że STRATEGIA poszła w kosmos i nie zrealizują niczego.
Za tem muszą przebranżowić spółkę na cos nowego albo "do piachu" zdziałalnością!

pozdro

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GREENTECH -13,58% 1,40 2020-03-04 13:00:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.