Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: To kiedy stracą Online Expo Polska Sp.z..o.o ???

Zgłoś do moderatora
spróbuj sobie wejść na stronę onlineexpo.pl to zrozumiesz co to coś sobą reprezentuje, to jes jeszcze gorszy syf niż infinty i podejrzewam że nigdy nawet nie rozpoczął działalności operacyjnej.

to mnie w was dziwi - naiwnych akcjonariuszach. Gówno podaje już jakiś czas temu komunikat o zajęciu praw do innego gówna. nikt nie pyta z czego wynikają te zobowiazania skoro większe gówno nic nie sprzedazje nic nie kupuje a wypłacał jedynie wynagrodzenia dla szmatławego zarządu. Po raz kolejny właścicele robią a was wała a wy pieprzycie o wzrostach.

ten z krakowa ciągle coś bełkocze o jakiś powiązaniach i enigmie i oo swoich zyskach,zainwestuj sobie w to infininty i obserwuj jak jesteś dymany.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GREENTECH -13,58% 1,40 2020-03-04 13:00:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.