Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: To już jest koniec

Zgłoś do moderatora
Ja też znam tych ludzi. Mądry jest DH ale na swoją szkodę totalnie zapatrzony i uległy wobec mistrza świata pozorów i manii wielkości pana DS zachowującego się w firmie jak szarańcza. Wizja to nie wszystko. Zobaczymy jak mu pójdzie ze sprzedażą karmy dla zwierząt.
Był jeszcze jeden bardzo dobry gość DP, któremu życzę jak najlepiej.
Faktem bezspornym jest, że obecni w Zarządzie to lata 90te i z tym się zgadzam.
Pewnie dlatego z poziomu RN dali się uwieźć roztaczanym wizjom, a jak zbyt dużo kosztowało to bez dalszego czekania zabrali wcześniej dane zabawki.
Jako akcjonariusz mam bardzo mieszane odczucia.
Wkurzony jestem na stratę wartości akcji. Jak jeszcze trochę odrobią to wszystko sprzedam, bez czekania na odrobienie wszystkich strat bo nie widzę na to szans.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DELKO 1,16% 17,50 2021-01-25 16:45:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.