Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: To już jest koniec

Zgłoś do moderatora
Coś się dzieje złego z firmami bazującymi na dystrybucji i handlu hurtowym. Spadek sprzedaży w detalu zmusza producentów do ograniczania marż dla hurtowników lub dogadywaniu się z dużymi sieciami poza plecami hurtowników . Często powstaje paradoks dwu cen tej dla hurtu a potem dla sieci pozwalający sieciom sprzedawać w cenie po jakiej kupił hurt. No niestety nie regulacji zabraniających takich ciosów poniżej pasa.Stąd dobrze ustawiony detal (patrz Biedronka , Lidl itd.) dusi konkurencję w postaci małych sklepów. Tak, że z tym detalem to fakt, bez detalu jest bardzo źle, ale zdetalem jak pokazuje przykład Bomi na skutek parcia konkurencji też może być dramat.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DELKO -7,19% 12,90 2020-10-28 17:04:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.