Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,45 zł , zmiana od tamtej pory: 51,75%

Re: To jeszcze nie ten moment na duże wybicie.

Zgłoś do moderatora
No i jak tam?
Wyniki na plusie a tu lipa.
KSG Agro jak i Astarta pokazały dobre wyniki a jednak nie przekonało to inwestorów.
Czyżby Kernel tu wyznaczał kierunek ?
A ja nadal trzymam się tezy że aby mogło nastąpić duże wybicie to będzie to z poziomu atrakcyjnego dla spekuły czyli 17-18zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA 0,31% 32,55 2023-06-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.