Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,03 zł , zmiana od tamtej pory: -18,96%

Re: To jest chore

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-12-05 o godz. 23:44 ~Jola napisał(a):
> Jak wam przeszkadza, to po co czytacie? Przecieź Lucjusz was do czytania nie przymusza? Ale ciekawe tematy porusza co nie? Ma talent ale wiedzę teź i te nowe infa, co nie? Ciekawe i jak mu zaprzeczyć?

https://images90.fotosik.pl/289/56338581095651e2.png

Gazownia! ku pamięci a jaki ma to związek ostateczny? Chcecie tu mieć tancbudę to proszę!

Grzegorz Turnau - Piosenka Dla Ptaka
https://www.youtube.com/watch?v=g5TNxL2tq5g

Pamięci....ale też i szacunku wobec trudu tych co dzień w dzień w grubie uczyli się ….Widocznie odrobina światła nie jest tu mile widziana, więc spędzajcie w jaskini ten czas.

To nie jest Rafako bo prawdziwe Rafako zawsze gratulowało cechowi górniczemu! i tym się różnimy!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAFAKO 0,00% 0,84 2020-01-28 15:25:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.