Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,05 zł , zmiana od tamtej pory: -13,44%

Re: To jednak słabizna!!!!

Zgłoś do moderatora
Nie sądzę żeby była mniejsza, to propaganda rządowa. Natomiast Izostal zastrzega w umowach prawo do waloryzacji cen ze względu na wzrost kosztów i cen, więc bez obawy. Przy okazji ze względu na podwyżki stóp, czyli przy wyższych kosztach kredytu giełda stanie się znów alternatywnym źródłem finansowania dla firm, a gdy koszty emisji staną się atrakcyjniejsze od kosztów ryzyka kredytu, hossa ruszy. Wtedy i Izostal się załapie. Oby tylko nie rozwadniali kapitału. Cierpliwości. I oby wojny nie było to taki cykl rynku kapitałowego jest realny;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOSTAL 0,00% 2,64 2022-05-27 16:48:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.