Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,32 zł , zmiana od tamtej pory: -45,58%

Re: To jeden z poważniejszych skutków zakażenia wirusem SARS-CoV-2

Zgłoś do moderatora
Zaraz?! Jaki lek?! Przecież od lat tu mamy szereg o wiele bardziej zaawansowanych "kandydatów" na lek, które się nigdy lekiem nie stały?!
- ALE! z każdego projektu mamy za to skrupulatnie wyliczoną stopę zwrotu [miliardy $$$]
Co ty tu wuju uprawiasz???

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA -0,32% 6,16 2022-06-23 14:50:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.