Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,82 zł , zmiana od tamtej pory: 36,22%

Re: To ile PGE ?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-12-22 o godz. 09:40 ~Inhg napisał(a):
> Upośledzonym jesteś widać !! Koleś widać mocno jesteś spokrewniony z banda małego geyka z jaskini tylko jak zwykle zaraz napiszesz że nie !! Ale od ciebie wybija tym szambem !!

tak , odkąd zakupił po średnio 7,95 zł wszystki na nie u niego to bełkot , do poniedziałku wzystko było na nie u zwierza .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -0,93% 10,65 2022-06-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.