Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  42,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,95%

Re: To forum pokazuje że spółka zapomina

Zgłoś do moderatora
No, rzeczywiście straszna nędza i spółka zapomniana, bo po tych wynikach za 4 kwartał nawet nikt nie wspomniał, że wyniki są...
Nawet ci co pisali, że spółka zapomniania, hehe. A są słabe...


Przy CZ = 35 pewnie spora część dalszego rozwoju też już dyskontowana w cenie...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VERCOM 1,43% 42,70 2022-12-09 16:13:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.