Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,28 zł , zmiana od tamtej pory: -45,57%

Re: to dopiero poczatek szalonego rajdu na 10zł

Zgłoś do moderatora
Partner Nieruchomości prowadzi działalność związaną z obsługą rynku nieruchomości - wynajem, dzierżawą, zarządzaniem, sprzedażą i obrotem nieruchomościami. Spółki koncentruje się na usługach wynajmu powierzchni biurowo-magazynowych, terenów przemysłowych oraz kupnie i sprzedaży nieruchomości na własny rachunek lub odsprzedaż

Analiza finansowa:
▪︎Przychody ze sprzedaży: wzrost o 26.09% r/r
▪︎Zysk ze sprzedaży: wzrost o 55.17% r/r
▪︎Zysk operacyjny (EBIT): wzrost o 55.17% r/r
▪︎EBITDA: wzrost o 55.17% r/r
▪︎Zysk przed opodatkowaniem: wzrost o 45.95% r/r
▪︎Zysk netto: wzrost o 45.95% r/r

Sektor nieruchomości cały czas rośnie, a Spółka jest wciąż bardzo tania. Pozdrawiam akcjonariuszy Partner :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PARTNER 0,00% 0,15 2021-12-08 09:04:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.