Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,44 zł , zmiana od tamtej pory: 28,58%

Re: TO CO MAM POROZMAWIAĆ Z MOSZE KANTOREM? TO ATT BĘDZIE KOŁO 100 ZŁ

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-12-06 o godz. 16:57 ~Inwestking napisał(a):
> Mazur wyłącz caps lock błagamy

TO NA KOLANA WSZYSCY BŁAGAJĄCY, I JAK WCHODZICIE TO PORSZĘ O POZDROWIANIE MNIE ZWROTEM "AVE CESAR" TO ZASTANOWIĘ SIĘ, MOŻE UBŁAGAĆ SIĘ DAM? I DAM KCIUK DO GÓRY. I POZDRAWIAJCIE MNIE TYM ZWROTEM WSZYSCY GLADIATORZY IDĄCY NA ŚMIETĆ.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRUPAAZOTY -2,47% 48,14 2022-05-19 14:15:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.