Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  36,40 zł , zmiana od tamtej pory: 31,59%

Re: TO CO MAM POROZMAWIAĆ Z MOSZE KANTOREM? TO ATT BĘDZIE KOŁO 100 ZŁ

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-12-01 o godz. 17:49 pinio0 napisał(a):
> Szanowny Panie Mazur, wydaje mi się, że Pan doskonale wie z kim musi Pan porozmawiać. Życzę zdrowia!

PINOKIO TY MOŻESZ ROZMAWIAĆ Z ANGELĄ, BO PREZYDENT MA INNE WAŻNE SPRAWY. A JA TO Z TOBĄ MOGĘ POROZMAWIAĆ, ALE O CZYM? JAK TY NA WYSOKIEJ TECHNOLOGII JESTEŚ I NADAJESZ SIĘ JAK "BOCZEK" Z SERIALU KIEPSKI DO BALETU BALSZOJ.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRUPAAZOTY 4,59% 47,90 2022-05-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.