Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,30 zł , zmiana od tamtej pory: 9,62%

Re: to bankrut

Zgłoś do moderatora
Aktualnie najbardziej siedzę w The Dust. Trochę zbyt późno wszedłem i tak się bujam, raz na plus raz na minus. Zamierzam tam pobyć najbliższe dwa lata. W Q2 okaże się czy było warto. Mają kilka fajnych pomysłów na symulatory (Hotel Renovator ma szasnę się sprzedać o ile będzie wyglądać tak jak na przebitkach) i większy projekt "Inkwizytor" (wiara i nadzieja w tej produkcji). Na jednym z czatów prezes mówił, że w ekipie jest kilka osób z doświadczeniem, im. programista pracujący przy 1 Wiedźminie. W planach jest zatrudnienie większej ilości programistów w 2021.

Zainteresowały mnie:
Woodland games (grupa playway) - chłopaki mają dziwne pomysły na gry. Nie skupiają się na konkretnym gatunku gier. Chętnych na symulator autopsji pewnie będzie mało, ale jako że nie ma na tym polu konkurencji, to myślę że wstrzelą się w niszę. Zapowiadany Hell Architect (podobny do Prison Architect innego studia) zapowiada się na grę z jajem. Zrobili rozeznanie na kickstarterze: 10k dolarów kanadyjski do zebrania, zebrali 33k. Gra ma wyjść w Q1. Urban explorer też wydaje się być fajnym projektem ze względu na tematykę. Gry robione na Unity. Z mojej skromnej wiedzy powiem tak, silnik raczej dla mniejszych produkcji (nie dla AAA), jednak prosty do ogarnięcia. Dość łatwy do portowania. Pewnie w to wejdę jak się pojawią.
Forestlight Games (grupa playway) - prezes ma fajne podejście biznesowe. Na czacie wspominał o projekcie VR realizowanym wspólnie z Huawei (bez konkretów). Mają wśród gier wsparcie dla HTC VIVE. Osobiście uważam, że dobre google wirtualnej rzeczywistości (np. Steam VR) to nadal ciekawostka. Gier pod to mało, trzeba mieć sporo miejsca w domu (żeby nie obijać się o ściany podczas gry), 4-6k złociszy i w miarę rozsądny komputer. Tak więc nie przywiązuję do VR jakiejś większej wagi. Co do reszty, zobaczymy jak się będą rozwijać. Trudno tu coś powiedzieć. Rollercoaster mechanic, wedding designer, the pope to dość obiecujące symulatory. Ta gierka z autkami z neonami to nie jest ich projekt - są tylko wydawcą. Będę obserwować.
Obie do końca Q2 powinny pojawić się na newconnect :-)

Obserwuję, jeszcze kilka i trzymam się z daleka. Skupiam się na deweloperach, a nie na wydawcach. Taki przykład, do GOPa przymierzałem się 3x (ci co wydali 911 operator) i odpuściłem całkiem. Na Bankierze masz wątek w którym ludziki mocno czekają na Rustera (obiecująca produkcja - grałem w demo na Steam), który miał się pojawić w Q1. Info ze spółki odnośnie tej produkcji brak. Możę kogoś zainteresuje - teraz jest tam promocja...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMREST 3,61% 32,12 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.