Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,30 zł , zmiana od tamtej pory: 9,62%

Re: to bankrut

Zgłoś do moderatora
Fundamenty to akurat są i to konkretne. W Amreście są silne marki obecne na rynku od wielu lat. Oczywiście że jest to wzrost spekulacyjny. Amrest nie wypłaca dywidendy :-) Do tego mieliśmy słabą sytuację przez większość roku, teraz dodatkowo szczyt zachorowań i zakaz jedzenia w lokalu. To boli i to bardzo. Myślę, że wiele osób liczy tutaj na koniec sezonu grypowego i poluzowanie obostrzeń. Również mam taką nadzieję. Najbardziej obawiam się nowych pomysłów rządu i końca okresu ochronnego dla pracowników z 'tarcz antykryzysowych'. I nie chodzi mi tu o pracowników Amrestu, tylko ogólnie o potencjalnych klientów. Jeśli wierzysz w bankructwo, to wczoraj był dobry dzień na zrzut akcji. Zmniejszyłbyś sobie podatek.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMREST 0,37% 32,12 2021-10-28 14:02:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.