Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  45,02 zł , zmiana od tamtej pory: -0,67%

Re: Tłumaczenie prezesa jest nie poważny - będzie dywidenda:)

Zgłoś do moderatora
Niebawem minie 5 godzina handlu, a wolumen obrotów 247 k, średnio 50 k na godzinę, czyli 4x mniej niż w środę i 2x mnej niż wczoraj. Kończy sie prawdziwa podaż, na placu boju po stronie S pozostają prawie wyłącznie pejsaci, ale oni dominują też po stronie K i odbierają własne akcje, więc całe te wolumeny to zwykła ściema, żeby goje się dały nabrać.:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -0,42% 44,72 2023-12-11 17:00:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.