Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  45,24 zł , zmiana od tamtej pory: -4,07%

Re: Tłumaczenie prezesa jest nie poważny - będzie dywidenda:)

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-03-24 o godz. 11:36 ~Slaw napisał(a):
> Możemy sie spotkać na piwku i omawiać "tutejszą" sytuację do bólu. To nic nie da. Jest jak jest. Nie zmienimy tego - chyba, że ma ktoś milion akcji albo gotówkię na ich równowartość. I oczywiście zaryzykuje zakup ....
> Ekonomia - nauka o niczym.

...i pozamiatane nie piję alkoholu , ale co do zasady przyznaję rację, tyle że z ryzykiem bym nie przesadzał , ono tutaj nie występuje ,
to raczej kwestia perspektywy czasowej .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 1,33% 43,40 2023-10-03 10:10:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.