Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  45,51 zł , zmiana od tamtej pory: -6,22%

Re: Tłumaczenie prezesa jest nie poważny - będzie dywidenda:)

Zgłoś do moderatora
Ty już tak nie podniecaj się tymi rosnącymi zyskami Orlen za ostatnie lata i ileś tam razy więcej niż za PO. Pamiętaj że zyski Orlenu to straty polskich obywateli, każdy miliard więcej zysku Orlenu to miliard mniej w kieszeni Polaków. Pieniądze się z powietrza nie biorą. To był złodziejski transfer od obywateli do Orlenu. I jeszcze te tłumaczenia że specjalnie utrzymują wysoką cenę paliwa bo jakby obniżyli to by paliwa brakło. Dranie. Także ja bym tego zysku Orlenu tak nie zachwalał

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -4,75% 42,68 2023-09-25 17:04:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.