Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  46,45 zł , zmiana od tamtej pory: -7,79%

Re: Tłumaczenie prezesa jest nie poważny - będzie dywidenda:)

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-03-23 o godz. 17:20 ~Marco napisał(a):
> Nie gadaj głupot nie Sasin tylko Lunia i nie wszystko tylko max33% pisałem już Polska jest UPOMINANA przez eu za opóźnienia

W eurokołchozie podatek od ponad normatywnych zysków 25%. Morawiecki kiedyś mówił, że jego zdaniem ponadnormatywny oznacza zysk 20% ponad średnią z ostatnich 5 lat. Nawet po zapłaceniu extra podatku i 12 złotych dywidendy na akcję w kasie JSW zostanie ok. 4 mld złotych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -2,70% 42,83 2023-10-02 17:04:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.