Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  46,45 zł , zmiana od tamtej pory: -3,53%

Re: Tłumaczenie prezesa jest nie poważny - będzie dywidenda:)

Zgłoś do moderatora
Mylisz się. Gdyby tak miałoby być, wówczas PKN Orlen nie deklarowałby wypłaty 5,5 na akcję. Tam spółka zarobiła 35 mld, czyli wielokrotnie więcej od JSW, więc budżet dostałby więcej pieniędzy. Skoro PKN płaci i zostaną mu jeszcze miliardy w kasie, nawet po extra podatku, to JSW też może wypłacić dywidendę.
Według moich szacunków nawet po zapłacie extra podatku od ponadnormatywnych zysków w kasie, po spłacie zadłużenia wobec PFR, i po wypłacie dywidendy 12 złotych na akcję, w kasie zostanie jeszcze ok. 3,5 mld złotych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 0,70% 44,81 2023-09-22 17:00:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.