Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  46,75 zł , zmiana od tamtej pory: -4,34%

Re: Tłumaczenie prezesa jest nie poważne - będzie dywidenda:)

Zgłoś do moderatora
Czyżby koniec spadków? Czy pejsaci już nie mają amunicji? Czy niebawem możemy spodziewać się informacji ze spółki, które rozgrzeją nastroje inwestorów? Wykluczyć tego nie można, wszak groteskowe wypowiedzi prezesa na temat braku rekomendacji wypłaty dywidendy z powodu zadłużenia wobec PFR (0,6 mld złotych) wobec rekordowych zysków (7,6 mld złotych) mogą wywołać reakcję inwestorów instytucjonalnych w formie wniosku o wypłatę dywidend, Jak wysoka mogłaby być dywidenda? Moje szacunki oscylują między 12-32 złote na akcję. Podstawy tych szacunków przedstawiłem w innych postach tego wątku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -0,42% 44,72 2023-12-11 17:00:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.