Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,68 zł , zmiana od tamtej pory: -19,66%

Re: Tłumaczenie komunikatu

Zgłoś do moderatora
Spółka idzie do przodu i zapowiedziane już jakiś czas temu 75MW na Węgrzech po dzisiejszym komunikacie stają się jak najbardziej realne. Natomiast stwierdzenie w komunikacie "at least 75 MWp" daje nadzieje, że nie będzie to ich ostatnie słowo na Węgrzech:) W dłuższym terminowo to raczej nikomu się tutaj krzywda nie stanie tak więc nie panikować!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHOTON 10,59% 3,76 2020-04-07 17:03:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.