Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,20 zł , zmiana od tamtej pory: -46,96%

Re: Tlenek azotu leczy COVID-19!

Zgłoś do moderatora
c.d.
Tlenek azotu (NO) to gaz rozszerzający oskrzela i naczynia krwionośne, podawany m.in. pacjentom szpitalnym z niewydolnością płuc. Ze względu na wyjątkowe właściwości NO, jego wdychanie należy do najbardziej obiecujących metod leczenia infekcji koronawirusem.
O skutecznym zastosowaniu gazu u pacjentów COVID-19 naukowcy informowali już w maju, teraz natomiast wnioski te zostały poparte wynikami badań szwedzkich.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA -0,67% 5,94 2022-07-01 11:53:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.