Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,19 zł , zmiana od tamtej pory: -56,49%
Benek, nie zapomnij Spolki sobie zglosic ze Ci papiera nawalili w dodruku i ze Spolka zeszla na fixy przez niedociagniecia, ze o nierealizowanej umowie z Innogene nie wspomne. To jest powod spadajacego kursu a nie ze ktos pisze po bankierkach. A teraz idz puknij sie trzy razy mlotkiem, moze dotrze cos do Ciebie. I jeszcze raz do wszystkich: nie chce Waszych akcji. Jest masa fajnych Spolek do kupna. Dzis zarabiam np. na CLE. Pozdrawiam resztki zdrowomyslacych tutaj

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICOBIO 3,73% 1,39 2022-05-26 12:22:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.