Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,00 zł , zmiana od tamtej pory: -6,00%

Re: The Big Thing Is Coming...

Zgłoś do moderatora
Tez wczoraj żyłem tym komunikatem. Zakładam że PIXEL coś już robi i za jakiś czas pewnie zademonstrują co to jest w formie strony steam. Mega cenną rzeczą w movie jest że te gry idealnie nadają się w zdecydowanej większości pod duże konsole. Jak już wiemy po car mechanicu tam są potężne pieniądze do wyjęcia. Taki np The Beast Inside jak na PC sprzeda 80-100 tyś w całym cyklu sprzedażowym to na konsolach uważam że może być raz 2 i na switchu powinno być ciekawie. Największym pewniakiem sprzedaży są dla mnie duże konsole i LUST FROM BEYOND nawet nie będą argumentował

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVIEGAMES 11,15% 32,90 2020-04-03 17:02:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.