Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,62 zł , zmiana od tamtej pory: 5,07%

Re: That hurt - S&P500

Zgłoś do moderatora
na przykładzie ropy:

upstream z cenami na czerwiec, w lipcu downstream cen za czerwiec do dystrybucji przykładowo, w sierpniu odczyt danych za lipiec :)) a więc mamy peak cenowy i jak ta inflacja a inne produkty analogicznie może wypaść słabiej?
https://images91.fotosik.pl/610/89a1d5a81d79c687.png

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO -1,99% 14,31 2022-11-30 17:01:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.