Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,19 zł , zmiana od tamtej pory: -39,28%

Re: Testy Medico w sprzedaży w Rosji - potwierdzone

Zgłoś do moderatora
Dla Polpharmy to jeden z głównych rynków działania i sprzedaży. Taka firma nie pozwoli sobie nie wykorzystać szansy i wdrożyć sprzedaż w Rosji. Poczytajcie sobie o nich a zorientujecie się że lepszego dystrybutora nie mogła mieć Medico. Polpharma to numer 1. I nie biorą się za coś gdzie nie widzą mega zarobku. Już do końca marca sprzedali 440 k sztuk. A to tylko w Polsce. Wiem takie rzeczy bo z rodziny pracuje w Polpharmie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICOBIO -1,02% 1,94 2022-01-19 11:36:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.