Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,74 zł , zmiana od tamtej pory: -63,14%

Re: teraz wszyscy na Mabionie a nie na tej umieralni:) obrót potężny

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-08-04 o godz. 15:55 ~Wer napisał(a):
> no ty nie masz się czym pochwalić:) ostatnio jak napisałeś, że zacznie rosnąć to się na -10% skończyło więc gratuluje wyczucia:)

ciekawe, gdzie napisałem, że zacznie rosnąć?
rozumiem, że posłuchałeś, tych co pisali, że będzie rosnąć ,kupiłeś i szybko sprzedałeś ze stratą a teraz wyjesz z bólu codziennie zakładając nowe wątki i mnożąc nic nie wnoszące posty ;;==))), rodzice wiedzą, że straciłeś na Fem?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FEMTECH -3,81% 1,01 2022-11-24 15:22:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.