Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,85 zł , zmiana od tamtej pory: 267,57%

Re: Teraz pewnie przewalają żeby popyt pobudzić....bo nikt nie chce...

Zgłoś do moderatora
to nie firma skupowała akcje w tak hurtowych ilościach-pomyśl, musiał być ktoś po drugiej stronie kto by te akcje oddawał... Gdyby na kupnie stało kilkanaście tys. przez jakiś czas i ktoś by dołożył, to ok, rozumiem ale patrząc na poprzednie zakupy firmy, to wyglądało to inaczej.
Gdyby chcieli komuś przekazać konkretny pakiet to by to zrobili posesyjnym pakietem...Ciekawe. czekamy na rozwój wypadków i informacji. PS drugi argument że to raczej nie firma: to nie ich "okienko" do skupu akcji, za szybko po raporcie okresowym...
Gdyby ktoś chciał"normalnie"zdjąc tyle akcji to kurs powinien przekroczyć dwa złote, nieprawdaż?
naprawdę byłem przekonany że ktoś troszkę szarpnie..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHOTON -2,86% 6,80 2020-06-05 16:48:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.