Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,00 zł , zmiana od tamtej pory: 117,50%

Re: teraz już 20 mln mają gotówki

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-11-24 o godz. 18:05 arota napisał(a):
> 20mln gotówki a wycena 17mln, dług 0 czyli EV wychodzi -3mlnzł, chyba jedyny taki przypadek na gieldzie.
> p/e okolo 6, EV/EBITA - nawet mija się z celem wyliczanie bo ujemne EV. Nawet po wypłacie całych 20mln Ev/EBITA wychodzi bardzo nisko koło 4. Masakra jak tania spółka. Nawet wypłacając 20mln, byłaby dalej jedną z najtańszych na gieldzie. Musi odpalić!!!

zdaje się że na Enei też jest podobnie ale to państwowe więc nie ma co porównywać

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EONET 28,89% 17,40 2021-05-05 12:24:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.