Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,09 zł , zmiana od tamtej pory: -32,06%

Re: technika - o co teraz grają?

Zgłoś do moderatora
Na wskażniku Accumulation/Distribution dywergencja. Na wykresie dziennym można się doszukać formacji diamentu. Roztrzygnięcie sytuacji w ciągu 2 do 3 miesięcy. W najbliższym czasie spadki do poziomu mniej więcej 1,9 zł możliwe i to będzie ostatnia okazja na tanie zakupy. Teoretyczny zakres wybicia 3,5 zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POZBUD 1,43% 1,42 2020-08-06 09:08:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.