Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,58 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Techniczna sprzedaz akcji w celu zrealizowania straty podatkowej

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-05-14 o godz. 08:09 ~Smutny napisał(a):
> Mam prosbe. Czy moze mi ktos wyjasnic na czym to polega. Mam akcje glg i pytanie co mozna jeszcze zrobic...

Ja też mam i takich jak my jest wielu. Jedynie co może się stać to odkupienie przez jakiś podmiot naszych akcji i ogłoszenie publiczne o fakcie skupu. Pozostaje nam tylko czekać.
Trzeba pamiętać, że pomimo zdjęcia firmy z giełdy ona nadal istnieje wraz ze swoim kapitałem i nadal jej prezesami są panowie z GLG Pharma LLC z siedzibą w USA. Wydaje mi się, że tam trzeba pytać co mają zamiar zrobić z tą sytuacją.
http://glgpharma.pl/o-spolce/profil-dzialalnosci/
Jak na razie nie było słychać nic o jakiś zmianach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GLGPHARMA -1,02% 0,58 2019-06-03 15:53:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.