Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,08 zł , zmiana od tamtej pory: -14,29%

Re: Te 16000 kwita po 2.5 wygladalo jak umowione

Zgłoś do moderatora
Nie obserwowałem arkusza więc nie wiem, czy zlecenie na K wisiało od rana czy pojawiło się przed zrzutem.
Na bardziej płynnej spółce powiedziałbym, że była by to aktywacja SL bo wsparcie w okolicach 3pln i zejście poniżej 2,9-2,7 powinno uruchomić lawinę.
Na plus jest to, że ktoś pieknie odebrał to co było i z -15% skończyliśmy na +3,7.
Teraz czekamy na info, czy i kto objął emisję.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FORPOSTA -5,71% 2,64 2021-10-19 16:03:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.