Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,94 zł , zmiana od tamtej pory: -32,39%

Re: TAK WYDYMAĆ INWESTORÓW.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-11-28 o godz. 13:37 ~inwestor napisał(a):
> Dnia 2021-11-28 o godz. 13:03 ~Jj napisał(a):
> . Jak inwestor ma podejmować decyzje skoro spółka nic nie mówi. Dlatego każdy czekał.
>
> A co ty chcesz od spółki???
> Przecież nie oni byli podmiotem odpowiedzialnym za te badania i to nie były ich badania o czym miała więc informować ciebie spółka???
> Skoro badania były/ są w trakcie i nie ma oficjalnego komunikatu , badania które są własności ABM.
> Dla BML cała robota skończyła się na projekcie laboratoryjnym tam wyszła im skuteczność w granicy 50%-80% i tą skuteczność miały potwierdzić dalsze badania.
> Ale już nie BLM za te badania odpowiadał więc co mieli ci oficjalnie napisać ESPI odnośnie dalszych badań, o czym informować??/ Skoro tak samo jak ty czekali na wyniki pracy zespołu, który to bada i oficjalne wyniki , a nie odnoszenie się do każdych plotek i informacji cząstkowych ????
>
Z ciebie taki inwestor, jak z Koziej "D" - "T" hehehe:-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB 1,37% 3,34 2022-05-20 17:00:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.